Nadchodzą dni zadumy, wspomnień i odwiedzin, u tych, którzy zmarli. W Przystani Ocalenie przez wszystkie lata działalność pożegnaliśmy wielu przyjaciół. Wiele zwierząt uratowaliśmy, wiele też pożegnaliśmy. Kilkoro z nich ma swoje groby na cmentarzykach dla zwierząt. Jest też miejsce pamięci w naszym przytulisku.. Swoje miejsca na cmentarzach mają te, które odeszły już dawno temu– Misiu, Baxi, Puszek, Ćmielus, Klopsiu. W miejscu pamięci, w naszym przytulisku każdy, kto odszedł ma swoją tabliczkę z imieniem. Tam palimy znicze, kładziemy też kwiaty. W naszych sercach pozostaną na zawsze i staramy się pielęgnować pamięć o nich. Często do nas pisaliście, że chcielibyście zapalić dla nich światełko. I dlatego też, w ubiegłym roku powstało miejsce wyjątkowe.

Wirtualny cmentarz.
➡️ https://www.przystanocalenie.org/wirtualny-cmentarz/
To miejsce, w którym można wspominać tych podopiecznych Przystani Ocalenie, którzy odeszli. Można pisać nie tylko swoje wspomnienia i pożegnania, można też zapalić wirtualny znicz dla każdego zwierzęcia, które odeszło. Nie tylko dla naszych podopiecznych, dla Waszych zmarłych zwierząt też. To takie miejsce, w którym można wspominać każde zmarłe zwierzę i można zapalić znicz.
To kosztuje symboliczną kwotę. Paląc wirtualne znicze i opisując swoje wspomnienia, wspieracie utrzymanie naszych żyjących podopiecznych.

 

Można też wpłacić pieniądze na ten cel, bezpośrednio na nasze konto:
91 1050 1399 1000 0022 0998 2426
z dopiskiem "Wirtualny cmentarz"
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Dla przelewów zagranicznych:
Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW
link bezpośredni do płatności PayPal dostępny na prawym pasku z menu naszej strony www.przystanocalenie.pl lub wskazując adres email odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Z góry dziękujemy za każdą pomoc!