Potrzebna jest mokra karma - animonda.

Skończyły się nasze zapasy, a wiele psiaków ją je. Między innymi Pinio.
Ten psiak trafił do nas kilka miesięcy temu. Pinio to niewidomy, stary piesek. Nieduży, przerażony i wtedy, zapewne bardzo stęskniony za swoim panem. Piniu- nie brzmiało dla niego znajomo, tak samo, jak nic mu nie mówił nowy kocyk, który od nas dostał. To nie były jego zapachy, nie jego dom…

 


Niestety, swoje miejsce na ziemi, które miał zapewne przez wiele lat, nagle utracił. Wszystko wskazuje na to, że został porzucony na ruchliwej drodze, pozbyto się go jak starego śmiecia… Piniu miał szczęście, że my także jechaliśmy akurat tą drogą. Ciekawe, ile aut przed nami omijało go, ile razy jego małe serduszko zabiło z nadzieją, że może tym razem ktoś się zatrzyma.Niełatwo było pieska zabrać ze sobą. Małe, skostniałe z zimna nóżki uciekały ile sił, gdy tylko zbliżaliśmy się do niego. Struchlałe strachem niewielkie ciałko w panice udawało, że nie istnieje, gdy zabraliśmy go w końcu do auta. Rozpacz, a jednocześnie delikatne światełko nadziei, zabłysły w jego niewidzących już oczkach. Piniu tak bardzo chciał nam zaufać… Ile przeżył ten mały pies, zanim trafił na nas? Czy ktokolwiek pochylił się nad porzuconym wędrowcem? Jak ciężko musiało mu być, gdy nie widząc - szedł naprzód w poszukiwaniu swojego pana? Kogoś, kto przez wiele lat karmił, być może nawet głaskał, żeby na końcu porzucić bezbronne, kalekie zwierzę na pastwę losu?
Nie wahaliśmy się ani chwili. Istniejemy po to, aby przytulać zrozpaczone, samotne i chore zwierzęta, dawać im choć szansę na normalne życie.
Prosimy o mokrą karmę dobrej jakości dla dziadziusia Pinia i innych naszych psów.
Karmę można zamówić tutaj: Puszki ANIMONDA
Przypominamy, że jeśli zrobisz zakupy przez fanimani.pl, to trafią do nas dodatkowe grosiki. Sklep fanimani.pl - wystarczy kliknąć czerwony banner – wspieram za darmo. Wybrać zooplus z listy sklepów, zrobić zakupy.
Adres dostawy:
Przystań Ocalenie
ul. Kombatantów 134
43-229 Ćwiklice
Można też wpłacić grosika na ten cel:
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Konto : 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426
z dopiskiem "Karma dla Pinia"
Dla przelewów zagranicznych:
Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW
Dziękujemy za każdą pomoc, za każdy grosik!