Wciąż ogłaszamy, że nie przyjmujemy nowych zwierząt. Jednak potrzebujące zwierzęta, nie czytają ogłoszeń na Facebooku i same stają na naszej drodze. Kocia bezdomna rodzina – matka kocica i dwójka jej dzieci żyli na ulicy. To trudne życie, pełne strachu, głodu i zagrożeń czających się z wielu stron. Mimo starań, kocia matka , nie ustrzegła się przed niebezpieczeństwem. Wyszła poszukać jedzenia dla swoich dzieci i już nie wróciła... Kalinka i jej braciszek mieli tylko siebie. Niestety kilka dni temu wszystko się zmieniło. Pełny życia, ciekawski, chcący poznawać świat, maluch zginął pod kołami samochodu... Ta młoda koteczka została nagle sama, bez mamy i braciszka. Udało się ją złapać i przyjechała do Przystani Ocalenie. Jest mocno wystraszona. Pewnie tęskni za swoją rodziną, a do tego nie miała kontaktu z człowiekiem. Nie wie co to dom czy ludzka miłość. Musimy dopiero oswoić ją z nowym otoczeniem i pokazać, że jest bezpieczna.
Ma mnóstwo pcheł, musimy ją odrobaczyć, odpchlić, zaszczepić, zabrać do weterynarza. Potrzebujemy też karmy dla niej. To młoda 4 miesięczna kociczka, która już tak wiele przeżyła. Na nowe życie dostała od nas imię – Kalinka.
Bardzo prosimy o puszkę karmy, legowisko, zabawki dla Kalinki i o grosik na wizytę u weterynarza.

➡️Karmę można zamówić tutaj: https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/animonda_rafine_carny

➡️Legowisko można zamówić tutaj: https://allegro.pl/oferta/legowisko-dla-psa-kota-kojec-wodoodporne-rozmiar-s-7909463557?fromVariant=7909497820

➡️Zabawki można zamówić tutaj: https://fera.pl/zabawkidlakota/

Nasz adres: Przystań Ocalenie,ul. Kombatantów 134, 43-229 Ćwiklice
Telefon 501 241 784

Dziękujemy za każdą pomoc ♥