Prosimy, dołóż 2 złote na węgiel. Pomóż zapewnić ciepło naszym podopiecznym.

Jeszcze mamy kalendarzowe lato, ale chłodne noce, wieczory i poranki przypominają wszystkim, że już niebawem zagoszczą u nas najpierw długa jesień, a później zima. Te dwie pory roku potrafią być piękne pod warunkiem, że każda istota ma miskę ciepłego jedzenia i schronienie, w którym nie będzie dokuczał ziąb.
Przystań Ocalenie to dom wielu okaleczonych fizycznie zwierząt, niektóre nie mają oczu, inne kończyn, a jeszcze inne są przewlekle chore i stare. Większość naszych podopiecznych, nim trafiła do Przystani nigdy nie zaznała ciepła, troski i miłości.
Wszystkie nasze zwierzęta to najcudowniejsze i najbardziej wdzięczne stworzenia, jakie spotkaliśmy na swojej drodze. Każdego dnia staramy się im zapewnić maksimum komfortu. Jednak bez Państwa pomocy nie uda nam się zapewnić im ciepła zimą.
Kilka lat temu przeżyliśmy dramat. W czasie wyjątkowo srogiej zimy, w Przystani rozerwało komin. To była ogromna tragedia dla nas i dla naszych podopiecznych – jak bardzo wtedy się baliśmy, że nie przetrwamy, że nie damy rady, że zwierzęta przebywające w domu rozchorują się nam z zimna. Na zawsze w pamięci pozostanie nam na obraz wtulonych w siebie psów i kotów śpiących na jednym posłaniu. I kiedy zbliża się zima, pojawia się obawa, że nie wystarczy pieniędzy na węgiel, że tym skrzywdzonym istotom będzie zimno.
Na węgiel potrzebujemy aż 4 tysiące złotych. Z całego serca prosimy Państwa o pomoc, o wsparcie złotówką, dwoma złotymi, ogonkiem z konta. Każda najmniejsza wpłacona kwota będzie dla nas ogromną pomocą. Prosimy pomóżcie!

Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Konto : 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426
z dopiskiem "Na węgiel”
Dla przelewów zagranicznych:
Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW
link bezpośredni do płatności PayPal dostępny w zakładce " jak możesz pomóc" na naszej stroniewww.przystanocalenie.pl lub wskazując adres email odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dziękujemy za każdą pomoc <3